Dombud S.A. Deweloper godny zaufania

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD SA
ul. Drzymały 15
40-059 Katowice

NIP: 634-012-65-65, REGON: 271515004

Kapitał zakładowy: 2 103 032 zł (wpłacony w całości)
KRS: 0000057133 Sąd Rejonowy w Katowicach 

Godziny otwarcia: pn-pt 7.00-15.00

 

Tel.: +48 (32) 7 219 219 , 251-35-13, Fax: +48 (32) 7 219 200  +48 664-90-90-90

Sekretariat 7-219-101 lub wew 101, 102, 109
Sprzedaż domów i mieszkań 7-219-100
Wynajem mieszkań 7-219-299
Księgowość 7-219-122 lub wew 122, 123, 125
Marketing 7-219-133 lub wew 131, 132, 133, 134, 135
Dział zakupów 7-219-161 lub wew 161, 162, 163, 164
Realizacja rozliczeń 7-219-173 lub wew 173, 171, 175, 174, 170
Przygotowanie produkcji 7-219-181 lub wew 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 180
Deweloperstwo-sprzedaż

7-219-156 lub wew 156, 155, 154, 153

Biuro nieruchomości

7-219-263 lub wew 263, 264, 265

Dzial umów 7-219-228 lub wew 228, 229
Dział BHP 7-219-220 lub wew 220
Kadry 7-219-128 lub wew 128, 127
Rachuba 7-219-120 lub wew 120, 121

Pracownia geodezyjna 7-219-142 lub wew 142, 143
Biuro projektowe 7-219-232 lub wew 232, 233, 231
Pracownia projektowa 7-219-145, wew 145, 146, 147, 148
Dombud Development 7-219-299 lub wew 245

Poczta elektroniczna

Sekretariat dombud@dombud.pl
Sprzedaż domów i mieszkań inwest@dombud.pl, dn@dombud.pl
Wynajem i sprzedaż mieszkań (Dombud Development) development@dombud.pl
Kadry kadry@dombud.pl
Marketing marketing@dombud.pl
Logistyka zakupy@dombud.pl
Wykonawstwo wykonawstwo@dombud.pl
Przygotowanie produkcji przygotowanie@dombud.pl